Контент

ТЕЛЕВИРОБНИЦТВО:

Телепрограми - це окремий напрям сучасної телеіндустрії й найбільш популярний жанр, що складає основу сітки мовлення центральних і регіональних каналів. З усього різноманіття телевізійних передач можна виділити декілька основних видів: розважальні, новинні, пізнавальні, дитячі, ток-шоу та інтерв`ю. Для виробництва телепрограм будь-якого з цих напрямів ми залучаємо цілу команду сценаристів, режисерів, операторів, гримерів, режисерів монтажу та задіюємо величезний арсенал технічних засобів. Центр телевізійного виробництва та медіа послуг “Ехо Медіа” має всі можливості для зйомки телепередач будь-якої тематики.

Ми пропонуємо виробництво телепрограм:

  • реаліти й ток-шоу;
  • розважальних;
  • новинних;
  • спортивних;
  • дитячих;
  • навчально-пізнавальних.

ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО:

Соціологічне опитування телеглядачів показало, що більше 36% респондентів регулярно дивляться документальне кіно. Надаючи перевагу історичним і научно-популярним фільмам, опитані вважають такі фільми “найдоступнішим джерелом пізнання після книг та енциклопедій”.

Ми любимо працювати в жанрі документального кіно.

Нас цікавлять найважливіші поняття, за допомогою яких людина усвідомлює себе і своє життя. Тему кожного фільму, який ми створили або створюємо, ми розглядаємо з різних ракурсів: з точки зору історичного розвитку, з точки зору сучасної науки та об`єднуємо її давніми знаннями Священих текстів і Книг трьох основних світових релігійних конфесій - Іудаїзму, Християнства та Ісламу.

Ми вже підготували до трансляції цикл науково-популярних фільмів різної тематики: “Піст. Аспекти самообмеження”, “Родове дерево”, “Шлюб”, “Гроші”, “Народження”, “Смерть”, “Душа”, “Життя”, “Тіло”.

У процесі розробки створення таких документальних фільмів:

  • Фільми-дослідженння з елементами постановки;
  • Фільми-експерименти;
  • Історичні документальні фільми з елементами костюмованої реконструкції подій.
  • Ми завжди готові до співпраці з телекомпаніями та продакшн-студіями на будь-якому етапі виробництва. Відкриті для реалізації цікавих ідей та створення якісного документального кіно.

 

ХУДОЖНІ ФІЛЬМИ:

Мрія будь-якої кінокомпанії - створення шедеврів ігорового кіно.

Творчий колектив Центру телевізійного виробництва та медіа-послуг “ЕХО Медіа” має практичний досвід створення телевізійних фільмів і серіалів. В нас є цікавий портфель сценарних пропозицій та розробок.

Але в нас теж є велика мрія, до втілення якої ми прямуємо крок за кроком - створення великомасштабного історичного фільму “Паратіхіон”, сценарій якого отримав високу оцінку міжнародних експертів кіноіндустрії.

Художній історичний та пригодницький фільм “Паратіхіон” відображає реальні події 1427-1462 років - періоду історії, який не особливо відомий сучасному глядачу.

У центрі сюжету - постать та імовірний життевий шлях людини, яка написала “Повість про взяття Константинополя турками”, загадкового русича, книжника з дивним подвійним іменем Нестор-Іскандер.

Центр телевізійного виробництва та медіа-послуг “ЕХО Медіа” зацікавлений у надійних та талановитих партнерах, з якими ми могли би розділити свої мрії та реалізувати цей цікавий проект.

ІНФОРМАЦІЙНІ ПОСЛУГИ:

Наша робота не обмежується вирообництвом тільки відео контенту.

Центр надає послуги зі створення якісних текстових матеріалів різної тематики. Наші журналісти мають великий досвід роботи у друкованих та електроних виданнях, володіють різними іноземними мовами, оперативно та грамотно  створюють тексти різних рівнів складності. Вони можуть підготувати інтерв`ю, зродити якісний репортаж, аналітичний або інформаційний матеріал будь-якої жанрової або тематичної спрямованості.

Центр “ЕХО медіа” створює різні види рекламних текстів, анонсів, як для української, так і для закордонної аудиторії. У цій сфері українського інформаційного простору наш продукт є одним з найбільш конкурентноспроможних та якісних.