Про нас

Центр телевізійного виробництва та медіа послуг “ЕХО Медіа” - компаній повного циклу виробництва якісного відео, аудіо контенту та інформаційних послуг.

Центр телевізійного виробництва та медіа послуг “ЕХО Медіа” - це команда фахівців, які об`єднали свої знання та професіоналізм задля реалізації цілей та завдань компанії.

Назва “ЕХО Медіа” не випадкова. Вона складається з наших трьох основних принципів:

ЕКСКЛЮЗИВ.

Наші ідеї є унікальними, народжуються всередині компанії, не повторюються та реалізуються до кінцевого етапу пост-продакшн. Ми любимо свою справу, маємо 16-річний практичний досвід створення різного медіа-контенту - від виробництва рекламного продукту соціальньої тематики до художнього фільму.

ХАРАКТЕР.

Для нас важлива репутація нашої компанії. Не боїмося важких шляхів у реалізації своіх цілей, постійно намагаємося підвищувати рівень свого професіоналізму. У цьому проявляється наш характер.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Ми несемо повну моральну відповідальність перед соживачами нашого медіа-продукту. Повага до партнерів та клієнтів - це якісно виконана робота, що відповідає цілям та бажанням замовника.

У нашому розпорядженні найсучасніша операторська техніка - відеокамери, монтажні системи, крани, системи стабілізації зображення, студійне світло, досвідчений і талановитий персонал, студія.

Ми співпрацюємо з багатьма українськими та закордонними телеканалами та медіа-холдінгами, що свідчить про якість нашої работи та послуг.

Ми завжди відкриті для цікавих проектів і результативної співпраці, тому що наша команда любить свою работу!

About us